Ortaköy Polisevi

Fiyat
3.04
Temizlik
3.80
Personel
3.56
Kalite
4.00
Konum
3.50
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Ortaköy Polisevi Tanıtımı

En çok tercih edilen kahvaltı mekanlarından biri olan Ortaköy Polis Evi Sosyal Tesisleri 2007 yılında Ortaköy’de faaliyete başladı. Tesis benzersiz boğaz ve deniz manzarası eşliğinde, ağaçların ve çiçeklerin arasında bol oksijenli temiz havada lezzetli yemekler ve içecekler ile keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.

Konaklama hizmeti bulunmayan Ortaköy Polisevi Sosyal Tesisleri’nde otel bölümü bulunmamakta olup sadece çok amaçlı salon, restoran ve kafe bölümleri yer almaktadır. Büyük salonu ile düğün, nişan vb organizasyonlara da ev sahipliği yapan Ortaköy Polis Evi Sosyal Tesisleri’nin düğün salonu organizasyon fiyatları ile kafe ve restoran fiyatlarına kurumun resmi web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ortaköy Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Kişi Başı - TL - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda - TL - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (212) 258 97 17
0 (212) 258 97 30
0 (212) 258 97 88

Ortaköy Muallim Naci Caddesi Portakal Yokuşu No:59 Beşiktaş İstanbul

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


3 Yorum


 • Samsun polis okulu mezunları emeklileri ve çalışanları sosyal yardımlaşma derneği olarak mezunlar buluşması adı altında 28 Mart 2024 günü akşamı 40.kişilik iftar yemeği vermek istiyoruz. Menünün ve kişi başı fiyatlarının bildirilmesini arz ve talep ediyorum. İlhan varlık emekli polis memuru (7***) dernek başkanı 0 5*****


  • Merhaba,
   Restoran rezervasyonu için +90 212 258 97 17 numaralı telefondan (dahili: 133) kurum yetkililerine ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba,
  Ben Hollandada polis memuruyum. Ayni zamanda IPA uyesiyim. Konaklama tesisinizden onumuzdeki yaz (temmuz ayinda) yararlanmak istiyorum. Mumkun mu? Fiatlariniz nasil? Bildirirseniz cok sevinirim.


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.