Merter Polisevi (PEKOM)

Fiyat
2.59
Temizlik
3.63
Personel
3.08
Kalite
3.00
Konum
2.56
28 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Merter Polisevi (PEKOM) Tanıtımı

5 Eylül 2009 tarihinde faaliyete başlayan İstanbul Polis Eğitim ve Kongre Merkezi (bilinen adıyla Merter Polisevi) farklı yatak kapasitelerine sahip toplam 116 odanın yanı sıra düğün, nişan vb organizasyonlar için kullanılabilen salonlar, havuz, kuaför, oyun salonu, restoran, market, internet kafe, kuru temizleme ve toplantı salonlarının yer aldığı modern bir tesistir.

Merter Polisevi‘ndeki odalarda mini bar, 102 ekran lcd tv, merkezi ısıtma ve soğutma sistemi, 24 saat sıcak su, çelik kasa, fransız balkon, kartlı giriş sistemi ve kablosuz internet hizmeti bulunmaktadır. Günlük temizliği yapılan geniş ve ferah odalar hem emniyet mensupları hem kamu personeli hem de izinli sivil vatandaşlar tarafından kullanılabilmektedir.

350 kişi kapasiteli restoranın yer aldığı tesiste sabah açık büfe sabah kahvaltısı ile alakart öğle ve akşam yemeği sunulmaktadır.

Düğün, nişan, balo ve sünnet töreni gibi organizasyonlar için özenle tasarlanan 220 kişilik balo salonu seyyar kapıların açılmasıyla 450 kişilik kapasiteye kadar çıkabilmektedir.

Akıllı tahta ve simultane (tercüme) sistemleri bulunan iki toplantı salonu 40-70 kişi kapasitelidir. İstenildiği taktirde salonlar birleştirilerek 110 kişilik toplantı yapılır hale getirilebilir.

Yeşil alan ile çevrilmiş olan 1.5 metre derinlik 8 metre genişlik 21 metre uzunluk ölçülerine sahip olan açık havuzda yazın havuz başı düğün vb. faaliyetler yapılabilmektedir.

Teşkilat mensupları ve misafirlerin sağlıklı yaşam sürdürmeleri için cazip imkanların sunulduğu üyelik sistemli ve gündelik kullanımın mevcut olduğu fitness merkezi, teknolojik ve ergonomik egzersiz aletleri ile hizmet vermektedir. Merter Polisevi‘nde spor salonuna entegre fin hamamı ve sauna hizmeti de vermektedir.

Merter Polisevi (PEKOM) 2019 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı 28 TL 56 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 56 TL 112 TL
Double Oda 56 TL 112 TL
3 Kişilik Oda 72 TL 144 TL
Aile Odası 72 TL 144 TL
Suit Oda 84 TL 168 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (212) 484 58 00
0 (212) 484 58 59

Maltepe Mahallesi Eski Çırpıcı Çıkmazı Sokak No:6 Merter Zeytinburnu İstanbul

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 116
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
İSTANBUL İlindeki Diğer Polis Evleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.