Baltalimanı Polisevi

Fiyat
2.70
Temizlik
4.10
Personel
3.00
Kalite
3.67
Konum
3.69
28.3 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Baltalimanı Polisevi Tanıtımı

Misafirlerin rahatı düşülerek hazırlanan Baltalimanı (İstinye) Polis Evi odalarında boğazın eşsiz manzarasını seyrederken konforun ve huzurun keyfini çıkartabilirsiniz.

Restoranlar;
Hem ruhunuza hem de damağınıza hitap eden eşsiz lezzetler

Nikah ve Düğün Organizasyonu;
En mutlu günlerinizi İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasına karşı geçirmek ister misiniz? Baltalimanı Polisevi 4 ayrı salonda profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle, yaşantınızın en unutulmaz anlarında yanınızda oluyor.

Toplantı ve Konferans Organizasyonları;
95 kişilik banket sandalyeli, 65 kişilik sabit koltuklu, toplantı salonlarında lcd ekran veya projeksiyon sunum, perde projeksiyon, surraundses sistemi ile seminerler ve toplantılar organize edebilirsiniz.

Baltalimanı Polisevi‘nde toplu yemekler, spor salonu, kuaför, terzi ve kuru temizleme gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Baltalimanı Polisevi 2020 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı (Standart oda) 34 TL 68 TL
Aile Odası Kişi Başı (3 kişilik) 28.3 TL 56.6 TL
Aile Odası Kişi Başı (Deniz M. 3 kişilik) 35.4 TL 70.8 TL
Aile Odası Kişi Başı (Deniz M. 4 kişilik) 29.7 TL 59.6 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda (Standart) 68 TL 136 TL
Double Oda (Standart) 68 TL 136 TL
Aile Odası (3 kişilik) 85 TL 170 TL
Aile Odası (Deniz M. 3 kişilik) 106.25 TL 212.5 TL
Aile Odası (Deniz M. 4 kişilik) 118.75 TL 237.5 TL
VIP Oda (Deniz manzaralı) 175 TL 350 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (212) 229 60 83
0 (212) 229 60 84
0 (212) 277 99 18

Emirgan Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi No: 96 Sarıyer İstanbul

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
İSTANBUL İlindeki Diğer Polis Evleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


11 Yorum


 • Odadayken aşağıya inmeden resepsiyona konuşmak istiyorum telefon numarası ne dir?


 • Polisevine eşimle bu cuma cumartesi pazar yani 2 gece 3 gündüz kalmak istiyoruz babam emniyette bekçiydi ama vefat etti indirimden yararlanabiliyor muyum birde yemek kahvaltı dahil 2 kişi kaç lira Yardımcı olur musunuz tşk ederim


  • Merhaba Beyzanur Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83/84 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba baltaljmani polis evinde nişan toreni yapmayi dusunuyorus. Yemekli haftasonu aksam saatlerinde. Tahmini 100-120 ,kisi.civarinda.
  Fiyat ogrenebilirmiuim


  • Merhaba Almina Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83 veya 0 (212) 229 60 84 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Fiyatlarınıza kahvaltı dahilmi ve otoparkiniz varmı
  Otopark varsa ucretlimi


  • Merhaba Filiz Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Saatlerdir operatöre bağlanmaya çalışıyorum. telefonlar açılmıyor.


 • Emekli kamu personeliyim. İstanbul Balta Limanı Polisevinden Ağustos ayının son günleri için rezervasyon yaptırmak istiyorum. İnternetten araştırma yaptığımda Baltalimanı’nda 2 adet polis evi gördüm. Biri S. Sabancı Caddesinde 96 numarada ( tel. numarası 0 212 229 60 83) , diğeri ise İstinye’ye daha yakın tarafta (tel. numarası 0 212 229 60 84). İkisinden de rezervasyon yaptırabilir miyim?
  Fiyatlara kahvaltı dahil mi? Değilse, ücreti ne kadardır?
  Bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.


  • Merhaba Ersan Bey,

   Baltalimanı bölgesinde 1 adet Polisevi yer almaktadır, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarının ikisi de aynı Polisevi’ne ait olup, 83 ile biten otel rezervasyon işlemleri için kullanılmaktadır. Rezervasyon ve diğer bilgiler için iletişim bilgilerini kullanarak lütfen tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba;

  Eğitim süresinde İstanbul’da bulunan konaklama tesislerinizde hiç bir zaman konaklama hizmeti alamadım. Her aradığımda dolu -rezervasyon alamıyoruz cevabı ile karşı karşıya kaldım. Sürekli aynı durumda kalmaktan eğitim sürecim boyunca ikamet ettiğim İzmit’ten gidip gelmek zorunda kaldım. güvenirlilik ve ekonomik açıdan başka bir yerde konaklamayı tercih edemediğimden o kadar uzun yolu her sabah ve her akşam çekmek zorunda kaldım. Benim babam bu devlete 30 yıl hizmet verdi gece gündüz demeden hizmetine devam etti fakat ben bir kez olsun konaklama hizmeti alamadım. Tesislerde ki doluluk sebebi üst kademe insanların rütbeli yada kıdemli insanların konaklamasından dolayı. Allah aşkına bu hizmeti zaten her yerde alabiliyorlar bıraksınlar da bu hizmetleri bizler kullanalım bize de alan açın bu kadar devletin sırtında olmayın maddi açıdan zaten bizlerden çok çok yüksek tutarlarda kazanıyorsunuz en azından memur ailesi ve çocuklarına özellikle öğrencilere lütfen biraz öncelik tanıyın. Bizler de bu devlete hizmet veriyoruz verdik vermeye de devam edeceğiz. Ama lütfen bu askeri düzen değişsin ve bu tesisleri sadece üst kademeliler değil herkes bizim gibi memur aileleri çocukları da kullansın…..


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.