Baltalimanı Polisevi

Fiyat
2.90
Temizlik
4.07
Personel
3.40
Kalite
4.16
Konum
3.73
385 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Baltalimanı Polisevi Tanıtımı

Misafirlerin rahatı düşülerek hazırlanan Baltalimanı (İstinye) Polis Evi odalarında boğazın eşsiz manzarasını seyrederken konforun ve huzurun keyfini çıkartabilirsiniz.

Restoranlar;
Hem ruhunuza hem de damağınıza hitap eden eşsiz lezzetler

Nikah ve Düğün Organizasyonu;
En mutlu günlerinizi İstanbul’un muhteşem boğaz manzarasına karşı geçirmek ister misiniz? Baltalimanı Polisevi 4 ayrı salonda profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle, yaşantınızın en unutulmaz anlarında yanınızda oluyor.

Toplantı ve Konferans Organizasyonları;
95 kişilik banket sandalyeli, 65 kişilik sabit koltuklu, toplantı salonlarında lcd ekran veya projeksiyon sunum, perde projeksiyon, surraundses sistemi ile seminerler ve toplantılar organize edebilirsiniz.

Baltalimanı Polisevi‘nde toplu yemekler, spor salonu, kuaför, terzi ve kuru temizleme gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Baltalimanı Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Kişi Başı (Standart oda) 385 TL 550 TL 1100 TL
Kişi Başı (Deniz manzaralı oda) 402 TL 575 TL 1150 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Double Oda (Standart) 770 TL 1100 TL 2200 TL
Double Oda (Deniz manzaralı) 805 TL 1150 TL 2300 TL
Aile Odası (Standart) 1155 TL 1650 TL 3300 TL
Aile Odası (Deniz manzaralı) 1207 TL 1725 TL 3450 TL
VIP Oda (Deniz manzaralı) 2052 TL 2932 TL 5685 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (212) 229 60 83
0 (212) 229 60 84
0 (212) 277 99 18

Emirgan Mahallesi Sakıp Sabancı Caddesi No: 96 Sarıyer İstanbul

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


22 Yorum


 • Ölüyorum deseniz cevap vermiyorlar .Bir emniyet teşkilat mnensubu olarak yazıyorum maalesef görevli arkadaş hiç bir telefona bakmıyor Yazık vallahi Y etkililer bu işe bir el atsınlar. Polis evleri kimsenin babasının malı değil. ON KEZ ARADIM VE O TELEFON SATLERCE ARAMAMA RAĞMEN AÇILMADI.


 • Telefonları neden açmıyorsunuz.. açmayacaksanız nasıl iletişime geçeceğiz..


 • Yazıklar olsun;bu nedir ya!?dalga mı geçiyorsunuz?tam 1saatdir arıyorum yok 6.siradasiniz,yok 1.siradadiniz telefona bakan yok 37yil bu teskilata devlete canı pahasına hizmet etmiş bir teşkilat mensubu evladiyim,ilk işim bu durumu sn Bakanımız SOYLU ya iletmek,hep tuzu kurular dolmussunuz oralara,lutfedip cevap vermeye bile tenezzül etmiyorsunuz!?Bu ilk defa olmuyor aylardır ne zmn arasam aynı durum,biz faydalanamiyoruz da buralardan kim faydalanıyor çok merak ediyorum!? Hangi Polis evini arasam aynı durum!?İlk defa faydalanalim dedik cevap dâhi veren yok!?


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


  • Bu şikayet yazınızı da gören olmamıştır kesin.??


 • Merhaba,

  Telefonlar açılmıyor nasıl ulaşabilirsiniz başka bir numara vs varmıdır?


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz. Sitede yer alan bilgiler dışında kurum ile temas kurduğumuz herhangi bir iletişim bilgisi bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla


  • Görevli arkadaş lütfedip telefona cevap verirse muhatap olabilirsiniz ya değilse mümkün değil. 9-12/09/2021 tarihinde oradaydım o rezarvasyonu yaptırabilmek için abartmıyorum 165 defa aramışım çünkü tlfdan saydım ve bunu oradaki görevliye de söyledim ama duvaramı söyledim yoksa görevliye mi bende anlamadım. Sonuçta polisevlerinde torpilliler çalışılır gerisini siz düşünün!!!


 • Sivil olarak konaklama imkanımız var mıdır, teşekkürler


 • 18.11.2020 hafta içi ailemle 2 gün kaldık polis evi girişi konumu çok güzel.
  oda temizliği berbat bayan saçı ve erkek kılı toplamaktan yoruldum ,lavabolarda aydı yerler saç dolu.
  ertesi günü resepsiyona bayan arkadaşa söyledim tamam değiştirelim yorganları dediler akşama eldik yorganda ortasında kocaman sarı lekeler var yastık aynı sarı lekeler.
  yani dışı seni yakar içi beni


 • Odadayken aşağıya inmeden resepsiyona konuşmak istiyorum telefon numarası ne dir?


 • Polisevine eşimle bu cuma cumartesi pazar yani 2 gece 3 gündüz kalmak istiyoruz babam emniyette bekçiydi ama vefat etti indirimden yararlanabiliyor muyum birde yemek kahvaltı dahil 2 kişi kaç lira Yardımcı olur musunuz tşk ederim


  • Merhaba Beyzanur Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83/84 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba baltaljmani polis evinde nişan toreni yapmayi dusunuyorus. Yemekli haftasonu aksam saatlerinde. Tahmini 100-120 ,kisi.civarinda.
  Fiyat ogrenebilirmiuim


  • Merhaba Almina Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83 veya 0 (212) 229 60 84 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Fiyatlarınıza kahvaltı dahilmi ve otoparkiniz varmı
  Otopark varsa ucretlimi


  • Merhaba Filiz Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (212) 229 60 83 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Saatlerdir operatöre bağlanmaya çalışıyorum. telefonlar açılmıyor.


 • Emekli kamu personeliyim. İstanbul Balta Limanı Polisevinden Ağustos ayının son günleri için rezervasyon yaptırmak istiyorum. İnternetten araştırma yaptığımda Baltalimanı’nda 2 adet polis evi gördüm. Biri S. Sabancı Caddesinde 96 numarada ( tel. numarası 0 212 229 60 83) , diğeri ise İstinye’ye daha yakın tarafta (tel. numarası 0 212 229 60 84). İkisinden de rezervasyon yaptırabilir miyim?
  Fiyatlara kahvaltı dahil mi? Değilse, ücreti ne kadardır?
  Bilgilendirme yapabilirseniz sevinirim.


  • Merhaba Ersan Bey,

   Baltalimanı bölgesinde 1 adet Polisevi yer almaktadır, belirtmiş olduğunuz telefon numaralarının ikisi de aynı Polisevi’ne ait olup, 83 ile biten otel rezervasyon işlemleri için kullanılmaktadır. Rezervasyon ve diğer bilgiler için iletişim bilgilerini kullanarak lütfen tesis ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba;

  Eğitim süresinde İstanbul’da bulunan konaklama tesislerinizde hiç bir zaman konaklama hizmeti alamadım. Her aradığımda dolu -rezervasyon alamıyoruz cevabı ile karşı karşıya kaldım. Sürekli aynı durumda kalmaktan eğitim sürecim boyunca ikamet ettiğim İzmit’ten gidip gelmek zorunda kaldım. güvenirlilik ve ekonomik açıdan başka bir yerde konaklamayı tercih edemediğimden o kadar uzun yolu her sabah ve her akşam çekmek zorunda kaldım. Benim babam bu devlete 30 yıl hizmet verdi gece gündüz demeden hizmetine devam etti fakat ben bir kez olsun konaklama hizmeti alamadım. Tesislerde ki doluluk sebebi üst kademe insanların rütbeli yada kıdemli insanların konaklamasından dolayı. Allah aşkına bu hizmeti zaten her yerde alabiliyorlar bıraksınlar da bu hizmetleri bizler kullanalım bize de alan açın bu kadar devletin sırtında olmayın maddi açıdan zaten bizlerden çok çok yüksek tutarlarda kazanıyorsunuz en azından memur ailesi ve çocuklarına özellikle öğrencilere lütfen biraz öncelik tanıyın. Bizler de bu devlete hizmet veriyoruz verdik vermeye de devam edeceğiz. Ama lütfen bu askeri düzen değişsin ve bu tesisleri sadece üst kademeliler değil herkes bizim gibi memur aileleri çocukları da kullansın…..


  • Bu mesajınızı çok beğendim. Çok doğru yazmışsınız. Buna cevap verilmemiş bari ben beğendiğimi yazayım ve aynı fikirde olduğumu belirtmek istedim. Umarım adaletsizlik son bulur.


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.