Uludağ Polisevi (PEKOM)

Fiyat
3.43
Temizlik
5.00
Personel
3.67
Kalite
5.00
Konum
4.00
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Uludağ Polisevi (PEKOM) Tanıtımı

Bursa Uludağ Polis Evi (Polis Eğitim ve Kongre Merkezi 1996 yılından bu yana kış sezonunda misafirlerini ağırlayan çok sayıda imkana sahip gelişmiş bir tesistir. Marmara bölgesinin en yüksek dağı ve Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’ın oteller bölgesinde yer alan Uludağ Polis Evi sadece kış sezonunda hizmet vermektedir.

Kayak merkezinde kayarak Uludağ’ın eşsiz güzelliğine şahit olduktan sonra Uludağ Polis Evi‘nin özenle döşenen odalarında yorgunluğunuzu atabilir, kütük evin sıcak ortamında çayınızı yudumladıktan sonra restoranın lezzetli yemekleriyle karnınızı doyurabilirsiniz.

Uludağ Polisevi (PEKOM) 2019 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (224) 285 22 56
0 (224) 285 21 08

Oteller Mevki Uludağ 16370 Osmangazi Bursa

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 55
Yatak Sayısı 185
Restoran Lokal Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima 7/24 Sıcak Su
BURSA İlindeki Diğer Polis Evleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


3 Yorum


 • iyi günler tlf ulaşamıyorum Nisan ayının 06 ile 10 arasında rezervasyon yaptırmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim


  • Merhaba Gülden Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (224) 285 22 56 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba uludağ polis evi kurban bayramında doluluk oranı nasıl boş yer mevcut mu


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.