Çekirge Polisevi

Fiyat
2.86
Temizlik
3.38
Personel
2.33
Kalite
5.00
Konum
2.77
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Çekirge Polisevi Tanıtımı

Bursa Emniyet Müdürlüğü Çekirge Polis Eğitim Evi ve Dinlenme Tesisi Osmangazi’de yer alan emniyet mensupları, kamu görevlileri ve izinli sivil vatandaşların kullanabildiği lüks bir tesistir.

Termal hamamıyla diğer tesislerden farklı bir hizmet sunan Bursa Çekirge Polisevi‘nde konaklama hizmetinin yanı sıra spor salonu, bay ve bayan kuaförü ile terzi hizmeti de verilmektedir. Günün belirli saatlerinde bayanların özel kullanımına sunulan termal hamamda şifalı termal suyun özelliklerinden faydalanabilir, özende döşenen konforlu odalarda yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Çekirge Polisevi 2021 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı - TL - TL
Double Oda Kişi Başı - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
1 Kişilik Oda - TL - TL
2 Kişilik Oda - TL - TL
Aile Odası - TL - TL
Suit Oda - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (224) 239 69 00
0 (224) 239 23 50

Çekirge Mahallesi Selvinaz Sokak No: 5/1 Osmangazi Bursa

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


10 Yorum


 • Bursa çekirge polis evinde eşim kızım ve ben üç gün kaldık tüm görevliler güler yüzlü saygılı daha kapıdaki polisler girişte güler yüzle karşılıyorlar yardımcı oluyorlar lokantada servisler çabuk ben tüm görevli çalışanlara teşekkür ederim


 • Asla ulaşamıyorum telefonları açan yok


 • Sayın,
  Polis evine yüzme ve sağlık nedenleriyle yıllarca gelmekteyim. Benim gibi kişiler adına da yazıyorum..
  Sonra kapandı ve yeni bir şekilde açıldı. Maalesef bizler ve bizim gibi düşünenler hiç memnun olmadılar.
  Yapılan havuz ufacık .Hele covid 19 dan dolayı 5 kişiden fazlada alınmıyor .Gelen müşteriler geri gitmek zorunda kalıyorlardı.
  Lütfen ..haftada bir veya iki gün büyük havuzu bayanlara açınız.. Göreceksiniz. Müşteri sayısı da artacaktır.
  Saygılarımla
  leyla Koç


 • Polisevine dışardan geldiğimiz zaman spor salonu için para vermemiz gerekiyor mu ?


 • Sitede yazan fiyatlarla ordaki fiyatlar arasında uzaktan yakından alaka yok geçerli numaralarını arıyoruz telefonlara bakan yok orda konaklayan yakınım telefonunu götürüyor veriyor karşıdaki kişiye telefonlara neden bakmiyorsunuz diyorum çalmıyor diyor numarayı soylermisiniz diyorum aradığım numara ile birebir aynı resmen dalga geçer gibi muamele ediliyor bu şuan yorum yapmış olduğum siteden fiyatları görüyorum diyorum bana sitenizin fake hesap olduğunu gerçeği yansıtmadığını polis yakınlarıninda iki katı ücretle tabii olduğunu söylüyor samimiyetine guvenmedim araştırılmasını rica ediyorum


  • Merhaba Hami Bey,

   Öncelikle yaşadığınız olumsuzluk için üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sitemizin tüm sayfalarında ve “İletişim” bölümünde belirttiğimiz şekilde; “Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgi ve talepleriniz için sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden ilgili tesis yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.”

   “Fake” ifadesi sahte anlamına gelmekte olup yanıltma ve dolandırma amacıyla yapılan faaliyetler için kullanılmaktadır. Biz hiç bir şekilde herhangi bir kurumu taklit etmiyor, o kurum için rezervasyon veya farklı bir işlem yapmıyoruz, sizin gibi kurumlar ile iletişime geçemeyen vatandaşlar için kurumlar hakkında çeşitli bilgiler sunuyoruz.

   Sitemizde yer alan fiyat bilgileri belirli aralıklar ile editörlerimiz tarafından kontrol edilerek güncellenmekte ve bilgiler güncelliğini yitirebileceği için teyit edilmesi gerektiği belirtilmektedir. Kayıtlarımıza baktığımızda Çekirge Polisevi’ne ulaşamadığımız için 2020 yılı içerisinde fiyat güncellemesi yapılamamış gözükmektedir. Beyanınızı dikkate alarak sitemizdeki fiyatları, güncel fiyatları teyit edene kadar yayından kaldırıyoruz.

   Saygılarımızla


 • Merhaba,
  Rezervasyondan Sebahattin beyle bu akşam 18:30’da görüştüm. 25 Ocak giriş 28 Ocak çıkış 3 gece yp ,2 yetişkin ve 2011 doğumlu bir çocuk için fiyat önerebilir misiniz?
  Selamlar, iyi akşamlar.


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (224) 239 69 00 veya 0 (505) 318 16 45 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • KASIM AYINDA 3 GÜN KONAKLAMAK İSTİYORUZ TELEFONLA ARIYORUZ AMA ULAŞILMIYOR


  • Merhaba Esra Hanım,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Konuyla ilgili bilgi almak için 0 (224) 239 69 00 numaralı telefondan doğrudan kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

   Saygılarımızla


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.