İzmir Narlıdere Polisevi

Fiyat
2.83
Temizlik
4.33
Personel
4.60
Kalite
4.67
Konum
3.33
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

İzmir Narlıdere Polisevi Tanıtımı

İzmir Narlıdere Polisevi konaklama birimi 18 adet çok yataklı, 25 adet double, 7 adet aile odası, 8 adet suit oda ve 2 adet VIP odadan oluşmaktadır.

Yaz aylarında restoran hizmeti akşamları havuzbaşında da verildiğinden restoran ve teras katı 15 Mayıs – 15 Eylül tarihleri arasında 300 kişi kapasitesine ulaşmaktadır. Yemekli yemeksiz düğün, nişan, sünnet töreni, grup yemekleri, kokteyl, mezuniyet baloları ve benzer organizasyona hizmeti verilen bu alanlarda sevdikleriniz ile birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Nevvar Salih İşgören Polis Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi olarak da bilinen Narlıdere Polis evi‘nde konaklama ve restoran hizmetinin yanı sıra açık ve kapalı yüzme havuzu ile Türk hamamı, sauna, spor salonu, toplantı ve eğitim salonu da yer almaktadır.

İzmir Narlıdere Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Double Oda Kişi Başı - TL - TL
Aile Odası Kişi Başı - TL - TL
Suit Oda Kişi Başı - TL - TL
VIP Oda Kişi Başı - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Double Oda - TL - TL
Aile Odası - TL - TL
Suit Oda - TL - TL
VIP Oda - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (232) 238 58 50
0 (232) 238 58 50

Huzur Mahallesi Tuna Caddesi No: 80 Tırazlı Köyü Narlıdere İzmir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 60
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


6 Yorum


 • Ben milletveki kızıyım fiyatlarínızı öğrenmem mümkünmü iki kişi bayanız haftaya Perşembe günü giriş Çarşamba çıkış yapacağız


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


 • Milli Eğitimden Emekliyim. 20 yaşında Hafif Derecede Engelli Kızım ile birlikte aynı odada 28.04.2922 günü 1 gece konaklamak istiyorum. Fiyatınızı öğrenmek istemiştim. Lakin çok araştırdım bulamadım.


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz. Sitede yer alan bilgiler dışında kurum ile temas kurduğumuz herhangi bir iletişim bilgisi bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla


 • 20 Temmuz 2021 tarihinde buraya gittik. Böyle rezalet bir restoran hizmeti olamaz. Pizza, hamburger ve köfte ekmek olmak üzere 3 çeşit yemek seçeneği var. Pizzası hazır dondurulmuş pizza. Köfte ekmeğe 3 tane köfte koyuyorlar ve 3ünün de içi çiğ. Bayat ekmekleri yutabilmek mümkün değil zaten. Ayrıca yemek siparişlerinde saçma sapan bir mantık yüzünden 1 TL fazla alıyorlar her menüden. Her şeyi geçtim, restoran bölümündeki kedi yüzünden yemek yiyemiyorsunuz. Kedi yemek yiyen herkesin masasına gidiyor ve işletme sahipleri de müşterinin rahat olması için hiçbir çaba göstermiyor. Çalışanlar suratsız, kendi içlerinde -müşterinin yanında- birbirlerini azarlıyorlar, yemekleri beğenmek mümkün değil; havuz kısmı temiz olmasa 5 para etmez bir yer.


 • Emniyet mensubuyum..tek bayanim. giris 05 agustos ..cikis 18 agustos 2019 olmak uzere 13 gece kalmak istiyorum


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.