İzmir Konak Polisevi

Fiyat
2.00
Temizlik
4.00
Personel
3.67
Kalite
5.00
Konum
4.00
68 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

İzmir Konak Polisevi Tanıtımı

Teşkilat mensuplarının aileleri ve yakınlarıyla birlikte konaklama, yemek, düğün ve toplantı gibi her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği İzmir Konak Polisevi modern alt yapıya sahip şık salonlarda ve açık mekanlarda en iyi hizmeti vermeyi hedefliyor.

Konak Polis Moral Eğitim Merkezi’nde 300 kişi kapasiteli salonlarda yemekli-yemeksiz düğün, nişan, sünnet töreni, grup yemekleri, kokteyl, mezuniyet baloları ve benzer her türlü organizasyonlar düzenlenebilmektedir.

– Kafeterya ve bahçesinde; her türlü yemekli-yemeksiz düğün, nişan, sünnet töreni, grup yemekleri, kokteyl, mezuniyet baloları,
– Mimoza Salonda (Restoran);her türlü grup yemekleri,
– Manolya Salonda; 50 kişiye kadar düzenleyeceğiniz söz, kına, doğum günü, yemek, eğitim, toplantı vb organizasyonlar yapılabilmektedir.

Konak Polis evi‘nin 5. katında yer alan deniz manzaralı restoran, açık büfe sabah kahvaltısına ilave olarak ızgara ve sulu yemek çeşitlerinin yer aldığı öğle ve akşam yemeklerinde hizmetinizdedir.

İzmir Konak Polisevi 2019 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda Kişi Başı (Standart Oda) 68 TL 136 TL
Suit Oda Kişi Başı 102 TL 204 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda (Standart Oda) 136 TL 272 TL
Suit Oda (2 kişilik) 204 TL 408 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (232) 483 66 11
0 (232) 483 16 70
0 (232) 483 13 32

Mithatpaşa Caddesi No:178 Konak İzmir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 47
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
İZMİR İlindeki Diğer Polis Evleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.