Yalova Polisevi

Fiyat
2.91
Temizlik
3.50
Personel
2.00
Kalite
0.00
Konum
2.00
TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Yalova Polisevi Tanıtımı

Yalova Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Yalova Polisevi isimli bir tesis bulunmamaktadır. Tesisin aktif olarak hizmet verdiğini düşünüyorsanız iletişim bölümünden bize ulaşarak tesise ait güncel bilgileri paylaşabilir ve diğer ziyaretçilerin bilgi edinmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Devlet memurlarının Yalova bölgesinde indirimli olarak konaklama yapabileceği tesise aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yalova Öğretmenevi

Yalova Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.

Tesis ile İletişime Geçin

-
-

Adres bilgisi bulunamadı.

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı

Oda Özellikleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


3 Yorum


 • İyi günler ben emniyet mensubu emeklisiyim yalova’da EGM bağlı polis Moral ve dinlenme merkezi varmı.
  Bu konuda bilgi verirseniz memnun olurum.


 • Selam. 26-28 arası aile olarak 2 yetişkin ve 2 çocuk iki ayrı oda istemekteyiz. Kamu personeliyim. Uygun yeriniz var mıdır?


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz. Sitede yer alan bilgiler dışında kurum ile temas kurduğumuz herhangi bir iletişim bilgisi bulunmamaktadır.

   Saygılarımızla


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.