Tunceli Polisevi

Fiyat
5.00
Temizlik
5.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
30 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Tunceli Polisevi Tanıtımı

Tunceli ilindeki en kapsamlı konaklama ve restoran hizmeti veren kamu tesisi olma özelliğini taşıyan Tunceli Polis evi, öncelikli olarak emniyet mensuplarının moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim, barınma, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla 25.02.1994 tarihinde hizmete açılmıştır.

Tesisimizin büro hizmetleri Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personel, teknik hizmetler Teknisyenler, temizlik ve servis hizmetleri Teknisyen Yardımcısı ile Sözleşmeli Personel tarafından yürütülmektedir.

Erkek Kuaförü, terzihane ve çamaşırhane gizi hizmetlerin yanı sıra toplantı salonu, spor salonu ve sauna gibi sosyal alanların da yer aldığı Tunceli Polisevi merkezi konumu ve uygun fiyatlarıyla memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Tunceli Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 30 TL 30 TL 60 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
3 Kişilik Oda 90 TL 90 TL 180 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (428) 212 55 44
0 (428) 212 48 69

Cumhuriyet Mahallesi Yaşar Kemal Caddesi No:7 Merkez Tunceli

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 34
Yatak Sayısı 93
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.