Manisa Polisevi

Fiyat
2.37
Temizlik
4.00
Personel
4.50
Kalite
4.00
Konum
5.00
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Manisa Polisevi Tanıtımı

Manisa şehir merkezine 3.4 km mesafede yer alan Manisa Polisevi, Yunusemre ilçesinde Forum Magnesia Avm’nin karşısında merkezi konumu ve sosyal olanaklarıyla teşkilat mensubu ve diğer misafirlere en iyi hizmeti sunma vizyonuyla faaliyet göstermektedir.

Manisa ilinde tek Polis evi bulunması nedeniyle Salihli gibi çevre ilçelerde konaklama ihtiyacı olan teşkilat mensupları da Manisa Polisevi‘ni tercih etmektedir.

Manisa Polisevi otel bölümünde sunduğu konaklama hizmetinin yanı sıra çay bahçesi, spor salonu ve kuaför birimleriyle de hizmet vermektedir. Tesis hizmetlerini Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğüne bağlı olarak yürütmektedir.

Manisa Polisevi 2023 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 50 TL 100 TL
2 Kişilik Oda Tek Konaklama 100 TL 200 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 100 TL 200 TL
Aile Odası (3 Kişilik) 125 TL 250 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (236) 250 03 55
0 (236) 250 03 57

Akmescit Mahallesi Mimar Sinan Bulvarı 161/A Yunusemre Manisa

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


5 Yorum


 • merhaba,
  09.04.2022 rezervasyon ilgili bilgi almak istiyorum. Telefon bilgilerine ulaşılamamaktadır. Bu konuda dönüş yapılabilir mi. İrtibat telefon verilebilirse sevinirim.

  İyi çalışmalar


 • Polis evi telofonlarına ulaşılamıyor kiminle iletişime geçebilirim


 • Malasef iletişim numaranızdan sizlere ulaşmak mümkün değil başka bir iletişimi numarası var mıdır ya da rezervasyonları başka şekilde çözümleyemez misiniz?


 • Düğün yeri 10 eylul için müsait mi mekan 350 kişilik fiyat nedir?


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer bilgiler için lütfen 0 (236) 250 03 55 numaralı telefondan tesis yetkilileri ile iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.