Kumbağ Polisevi (Polis Kampı)

Fiyat
2.96
Temizlik
4.40
Personel
2.71
Kalite
3.67
Konum
3.25
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kumbağ Polisevi (Polis Kampı) Tanıtımı

Denize sıfır konumda yer alan Kumbağ Polis evi diğer adıyla Kumbağ Polis Kampı ve Dinlenme Tesisleri 3530 m2’lik bir arazi üzerine kurulu olup 1990 yılında faaliyete başlamıştır. Tekirdağ il merkezine yaklaşık 15 km uzaklıkta yer alan tesis Kumbağ ilçe merkezindedir. Kendine özel plaja sahip olan tesiste kamp yapan tüm misafirler plajdan faydalanabilmektedir.

Yeşilliklerin içinde yer alan 3 katlı 3 farklı bloktan meydana gelen Kumbağ Polisevi otel bölümü, tamamı 4 kişilik apart dairelerden oluşan 34 daire ve 136 yatak kapasitesine sahiptir. Yaz dönemlerinde 1 haftalık dönemler halinde kamp formatında hizmet veren Kumbağ Polis Kampı Mayıs ayının son haftasından Ekim ayının ilk haftasına kadar toplam 15 kamp dönemi misafirlerini ağırlamaktadır.

Kumbağ Polis Kampı Fiyatları

Fiyatlar kamp döneminin içerisinde yer aldığı aya göre değişiklik göstermektedir. Yaz sezonunun en yoğun olduğu dönemleri kapsayan Temmuz ve Ağustos aylarındaki kamp fiyatları diğer aylardan daha yüksektir. Güncel polis kampı fiyatları ve rezervasyon için lütfen 0 (282) 283 49 95 numaralı telefondan doğrudan tesis ile iletişime geçiniz.

Tesiste günlük konaklama hizmeti verilmediği için yakın bölgede faaliyet gösteren Tekirdağ Polisevi‘nde konaklama yapılabilir.

Kumbağ Polisevi otel bölümüne ilave olarak deniz kenarında yer alan restoranında kahvaltı ve yemek hizmeti de sunmaktadır.

Kumbağ Polisevi (Polis Kampı) 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Apart Daire Kişi Başı (4 Kişilik) - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Apart Daire (4 Kişilik) - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (282) 283 57 60
0 (282) 283 49 95
0 (282) 263 90 89

Kumbağ Mahallesi İnönü Caddesi No:65 Süleymanpaşa Tekirdağ

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 34
Yatak Sayısı 136
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Bahçe

Oda Özellikleri

TV 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


5 Yorum


  • Günlük konaklama mümkün mü


  • Evet kapanmış olabilir oranın çalışanlarından birisi kapanacağını söylemişti


  • Kumbağ polis kampı kapandımı arıyoruz kimse açmıyor eğer kapandıysa günü birlik gelindiği zaman deniz şezlong vs bunlardan faydalanabiliyormuyuz..


  • Bi haftadır arıyorum bir Allahın kulunu açmıy


    • Sizin isminizi görünce kimse cevap vermez , Azrail bey 😊 . Vallahi bende korktum .


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.