Kilis Polisevi

Fiyat
2.00
Temizlik
0.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
0.00
165 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Kilis Polisevi Tanıtımı

Kilis il merkezine yakın mesafede yer alan Kilis Polisevi geniş bir arazide yer alan binasıyla misafirlerine konaklama hizmetinin yanı sıra keyifli vakit geçirebilecekleri sosyal ortamlar da sunmaktadır.

Tesiste otel bölümüne ek olarak açık ve kapalı restoran, lobi, kafeterya, dinlenme salonu, bahçe alanı, çok oyun parkı ve otopark hizmet birimleri de yer almaktadır. Merkeze yakın olmasına rağmen şehrin kargaşasından uzak huzurlu vakit geçirebileceğiniz Kilis Polisevi, misafirlerini zengin menüsüyle manzaralı restoranında farklı lezzetlerle buluşturuyor.

Kilis Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 165 TL 330 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 330 TL 660 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (348) 814 14 24

Ekrem Çetin Mahallesi Polisevi Sokak No:5 Merkez Kilis

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.