Hatay Polisevi [KAPANDI]

Fiyat
3.57
Temizlik
5.00
Personel
5.00
Kalite
5.00
Konum
4.25
- TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Hatay Polisevi [KAPANDI] Tanıtımı

DUYURU
Hatay Polisevi 6 Şubat 2023 tarihinde yaşanan depremde yıkıma uğradığı için hizmet verememektedir. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar dileriz.

Kavaslı mevkiinde şehir merkezi girişinde cadde üzerinde bulunan Hatay Polisevi, tamamen yenilenen 5 katlı bir binada hizmet vermektedir. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile yan yana bulunan tesisin yaklaşık 100 metre yakınından Asi Nehri geçmektedir.

Hatay Polis evi otel bölümünde 4’ü suit, 3’ü aile odası, 5’i 3 kişilik, 3’ü 2 kişilik ve 4’ü tek kişilik olmak üzere toplam 19 oda ve 42 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Kahvaltı ve Alakart yemek hizmeti de verilen tesiste lokal de bulunmaktadır.

Hatay Polisevi [KAPANDI] 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Paylaşımlı Oda Kişi Başı - TL - TL - TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
1 Kişilik Oda - TL - TL - TL
2 Kişilik Oda - TL - TL - TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (326) 221 09 78
0 (326) 221 09 78

Atatürk Caddesi Kavaslı Köprü Yanı Antakya Hatay

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 19
Yatak Sayısı 42
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


3 Yorum


  • Hatayın tarihi mekanlarındandır. kültür ve turizm bakanlığına devredilip müze statüsüne dönüştürülse ülkeye daha faydalı olabilir.


  • Oglum **.**.2021 tarihinde askerlik yapmak üzere gelecektir. Ailesi olarak bizde gelip kalmak istiyoruz. 21 gun icin aile odasina ihtiyacimiz var. Emekli polisim bilgi verirseniz yer ayirtmak istiyorum.Saygilar


  • Emekli başkomiser babam Sabri Dikmen tarafından adıma tahsis edilen karta sahibim. Yanımda kartı olmayan kuzenimle tesisinizden yararlanabilir miyim?. 4,5 Temmuz 2020 tarihleri için müsaitlik durumunuz hakkında bilgi alabilir miyim? Tesekkürler.


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.