Bitlis Polisevi

Fiyat
2.50
Temizlik
0.00
Personel
2.67
Kalite
1.00
Konum
1.50
150 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Bitlis Polisevi Tanıtımı

Bitlis Polis evi konaklama bölümünde 35 standart oda, 2 suit oda, 6 aile odası ve 1 kral dairesi olmak üzere toplam 44 oda 79 yatak yer almaktadır. Ek olarak Bitlis Polisevi‘nde fitness salonu, kapalı yüzme havuzu, fin hamamı, Türk hamamı çocuk oyun parkı ve sauna bulunmaktadır.

Konaklama ünitesindeki tüm odalar ücretsiz wifi hizmetinin yanı sıra tesis içerisinde yeme/içme ihtiyaçlarının karşılanabileceği restoran ve kafeteryalar hizmet vermektedir.

Bitlis Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Kişi Başı 150 TL 150 TL 300 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 300 TL 300 TL 600 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (434) 226 55 07

Atatürk Mahallesi Feyzullah Ensari Caddesi No:139 Merkez Bitlis

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı 44
Yatak Sayısı 79
Restoran Lokal Konaklama Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


2 Yorum


 • Diyarbakır da görevli polis memuruyum. 11.07.2023 Salı günü arayıp Pazar akşamı için Bitlis polis evinde 5 kişilik yer ayırtım. ancak cumartesi teyit için tekrar aradım bana aramadigimi yer olmadığını söylediler. Rezervasyon yapılmamış denildi. Ailecek geleceğimi söylememe rağmen, durumu mu anlatmama rağmen rezervasyon yapılmadığı söylenip ortada bırakıldım. Durumu aileme anlatamıyorum…


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.