Bartın Polisevi

Fiyat
2.50
Temizlik
1.00
Personel
0.00
Kalite
0.00
Konum
2.50
45 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Bartın Polisevi Tanıtımı

Bartın Ankara otoyolu üzerinde yer alan Bartın Polisevi (diğer adıyla Bartın Polis Misafirhanesi) konaklama bölümüne ek olarak bahçe ve spor salonu bölümleriyle de hizmet veren bir tesistir. Kahvaltı ve sıcak yemek servisinin yer almadığı tesis Amasra’ya yaklaşık 27 km. mesafede bulunmaktadır.

Tesis önünden geçen minibüsler ile Amasra ve çevre merkezlere kolaylıkla ulaşım sağlayabildiğiniz Bartın Polis evi, ana caddeye yakın olmasına rağmen yeşilliklerin içerisinde çardak ve bahçesiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Bartın Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Paylaşımlı Oda Kişi Başı 45 TL 45 TL 90 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 90 TL 90 TL 180 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (378) 227 24 69
0 (505) 318 74 05

Şiremir Çavuş Mahallesi Çavuş Caddesi No:8 Tabaklar Mevkii Bartın

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


2 Yorum


 • 27/28/29 Ağustos 2022 günü 4 kişi Emniyet personeli rezervasyon yapıyormusunuz


  • Merhaba,

   Polisevine.com Türkiye’de faaliyet gösteren polisevlerini tek çatı altında toplayan bağımsız bir kurum rehberidir. Sitemizde yer alan kurumlar ile herhangi bir bağlantımız bulunmamaktadır.

   Rezervasyon ve diğer işlemler için sitemizde yer alan iletişim bilgilerini kullanarak lütfen ilgili kurum ile doğrudan iletişime geçiniz.

   Saygılarımızla


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.