Balıkesir Polisevi

Fiyat
3.18
Temizlik
4.33
Personel
3.80
Kalite
5.00
Konum
3.75
34 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Balıkesir Polisevi Tanıtımı

Balıkesir şehir merkezinde Yaylada AVM’ye 200 metre mesafede yer alan Balıkesir Polis evi ulaşım kolaylığı ve zengin hizmet üniteleriyle teşkilat mensuplarının yanı sıra onaylı sivil misafirleri de ağırlamaktadır.

Televizyon, mini buzdolabı, çalışma masası, wi-fi, merkezi klima ve 24 saat sıcak su olanaklarının yer aldığı otel odalarıyla konaklama hizmeti sunan Balıkesir Polisevi‘nde otel bölümüne ek olarak düğün salonu, pastane, çay bahçesi ve kafeterya, çok amaçlı salon, restoran ve kuaför hizmet birimleri de yer almaktadır.

Düğün, nişan, kına, doğum günü, toplu yemek vb organizasyonlarda tecrübeli personeliyle modern salonlarda hizmet veren Balıkesir Polisevi, uygun fiyatlarıyla her dönem talep görmektedir.

Balıkesir Polisevi 2020 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
Kişi Başı 34 TL 68 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 68 TL 136 TL
3 Kişilik Oda 102 TL 204 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (266) 246 51 99
0 (266) 246 45 10
0 (266) 246 51 99

Paşaalanı Mahallesi A.Gaffar Okkan Caddesi No:14 Karesi Balıkesir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su
BALIKESİR İlindeki Diğer Polis Evleri

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.

Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.