Balıkesir Polisevi

Fiyat
3.15
Temizlik
4.50
Personel
4.00
Kalite
4.40
Konum
3.33
50 TL
'den başlayan fiyatlar
Fiyat Listesi

Balıkesir Polisevi Tanıtımı

Balıkesir şehir merkezinde yer alan Balıkesir Polis evi, Yaylada AVM’ye 200 metre mesafede, ulaşım kolaylığı ve zengin hizmet üniteleriyle teşkilat mensuplarının yanı sıra onaylı sivil misafirleri de ağırlamaktadır.

Bandırma bölgesinde Polis evi yer almadığı için teşkilat mensupları bu tesisi değerlendirmektedir.

Televizyon, mini buzdolabı, çalışma masası, wi-fi, merkezi klima ve 24 saat sıcak su olanaklarının yer aldığı otel odalarıyla konaklama hizmeti sunan Balıkesir Polisevi‘nde otel bölümüne ek olarak düğün salonu, pastane, çay bahçesi ve kafeterya, çok amaçlı salon, restoran ve kuaför hizmet birimleri de yer almaktadır.

Düğün, nişan, kına, doğum günü, toplu yemek vb organizasyonlarda tecrübeli personeliyle modern salonlarda hizmet veren Balıkesir Polisevi, uygun fiyatlarıyla her dönem talep görmektedir.

Balıkesir Polisevi 2024 Konaklama Fiyatları
Not: Rezervasyon ve güncel fiyat bilgileri için sol kısımdaki telefon numaralarından kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com polis evleri hakkında bilgi veren rehber bir sitedir, kurumlar ile ilişkimiz bulunmamaktadır.
Kişi Başı Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
Kişi Başı 50 TL 50 TL 100 TL
Oda Konaklama Fiyatları
Teşkilat Mensubu Kamu Personeli Onaylı Misafir
2 Kişilik Oda 100 TL 100 TL 200 TL
3 Kişilik Oda 150 TL 150 TL 300 TL

Tesis ile İletişime Geçin

0 (266) 246 51 99
0 (266) 246 45 10
0 (266) 246 51 99

Paşaalanı Mahallesi A.Gaffar Okkan Caddesi No:14 Karesi Balıkesir

Tesis Özellikleri

Oda Sayısı
Yatak Sayısı
Restoran Lokal Konaklama Salon Otopark Wi-fi Bahçe

Oda Özellikleri

TV Klima Minibar 7/24 Sıcak Su

Not:

Güncel fiyat ve rezervasyon bilgileri için sitemizde bulunan telefon numaralarından ilgili kurum ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. Polisevine.com Türkiye’deki polis evlerini tek çatı altında toplayan rehber bir sitedir. İçeriğimizde yer alan kurumlar ile doğrudan ilişkimiz bulunmamaktadır.


2 Yorum


  • Balıkesir Polis evi bir rezalet hizmet sıfır ızgara yenilir bir şey değil kaburga kemiği tabağa konulmuş adı purzula verilen paraya yazık


  • Balıkesir tuvalet leş gibi sapsarı keşke resim koyabilsem kat görevlileri 5.katta kahvaltıda yan masada lobiye temizlik için ricada bulundum çok şaşırdı 4 yıl önce daha temizdi


Yorum Yaz

Mesajınız onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.